KONST / Litografier / Färglitografi 12916348
nr 1291 6348
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Färglitografi, Trapets. Signerad, numrerad 8/150. Motivet: 57x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:06:41
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning